Daily Archives: December 4, 2010

Busy December

Poate ca simt eu altfel decembrie asta, insa, spre deosebire de ultimii doi ani, prima zi din luna asta a fost ok. Nu m-au luat toate nostalgiile posibile, nu (prea) m-am gandit la ziua mea, nu am avut o tristete … Continue reading

Posted in aberatii | Tagged | 3 Comments