Monthly Archives: August 2011

Burgheza din mine

Cand vine vorba de brandurile de care mi-am legat existenta in vreun fel, se poate spune despre mine ca sunt o persoana fidela. Imi fac greu o parere, dar si cand am ceva definitiv, ma atasez de marca respectiva si … Continue reading

Posted in aberatii | Tagged | 1 Comment

Sunday Mornin’

Am fredonat melodia asta intr-o dimineata in timp ce ma intorceam din centru, pe bicicleta, spre casa. De cand merg cu bicicleta mi se intampla sa traiesc niste momente, desi scurte, incredibil de placute. Fie descopar ca Bucurestiul are locuri … Continue reading

Posted in hmmm | Tagged , | Leave a comment

I am what I am

Si nimic mai mult

Posted in LoveLife | Leave a comment

La film – Cars 2

Nu vazusem partea I, deci nu prea stiam la ce sa ma astept. Stiam despre el ca e o animatie draguta cu niste masini personificate, l-am privit intotdeauna de la distanta cu simpatie pentru ca asta imi inspira. Si am … Continue reading

Posted in hmmm | 8 Comments

Update

M-am gandit ca ati vrea sa aflati care sunt ultimele stiri din Anurim-land, asa ca iata, pe scurt: – m-am apucat de scoala de soferi. Din nou. De data asta se pare ca merge mai bine decat acum 5 ani, … Continue reading

Posted in aberatii | 4 Comments