Monthly Archives: October 2012

Ce aude biciclistul in trafic

Poate ar fi fost mai nimerit sa scriu “biciclista”, dar na… Ideea e ca in seara asta, in timp ce bicicleam spre casa, m-am gandit ca ar trebui sa adun undeva, pe categorii, ce mi-au auzit urechile de cand merg … Continue reading

Posted in aberatii | Tagged , | 2 Comments

De ce mi-a placut la Amsterdam

Eheeee, veti zice, cum adica, ce intrebarea e asta, de ce ti-a placut la Amsterdam?? E clar, e evident, e ceva ce nu trebuie scris ca e subinteles! Ei bine, nu. Nu mi-a placut la Amsterdam pentru ca poti fuma … Continue reading

Posted in hmmm | Tagged , | 4 Comments