Daily Archives: April 3, 2010

Easter again

E sambata, ora 11.00 a.m. N-am facut curatenie, n-am rosit oua, n-am cumparat nimic. Mi-e asa de lene incat nu doresc sa ma misc deloc. Din reflex m-am logat pe messenger, desi asta e cel mai mare dusman al organizarii … Continue reading

Posted in aberatii | 1 Comment