Daily Archives: July 7, 2010

Mi-e lene

.. sa orice. Pana sa apuc sa scriu postul asta m-am invartit prin casa aiurea. Nu c-as avea cine stie ce de spus. Dar chiar si nimicul asta pe care-l (de)scriu acum cere un minim efort. Iar mie mi-e o … Continue reading

Posted in aberatii | Tagged | 3 Comments