Daily Archives: December 6, 2011

Dor de duca

Stau de o vreme si ma tot chibzui cum sa fac sa plec in lume. Ma bantuie gandul asta ca n-am vazut mai nimic din lumea asta mare si ca, atat cat am viata pe pamantul asta, macar sa vad … Continue reading

Posted in aberatii | Tagged | 8 Comments

Siempre me quedara

Imi place clipul asta foarte mult. Melodia e mai veche, o gasiti cu tot cu versuri la Costin pe blog. “el tiempo todo calma”

Posted in LoveLife | Tagged | 2 Comments