Daily Archives: December 5, 2011

A nimanui

Cred ca una din cele mai nasoale senzatii pe care le ai dupa o anumita varsta e aia ca esti a nimanui. Ca nu ai un rost in viata de care sa te atarni, ca umbli asa, suflet singur prin … Continue reading

Posted in LoveLife | Tagged | 3 Comments

Hello world… again

Sa o luam de la capat. Start fresh. A nu-stiu-cata oara. Dar hai. Oricum nu pot sa stau, pare-se, departe de scris. Chit ca de foarte multe ori scriu ineptii. Sau chestii pe care pur si simplu nu cred ca … Continue reading

Posted in hmmm | Tagged | Leave a comment