Monthly Archives: March 2012

Bilant de biciclista

Cam acum un an pe vremea asta am mers prima data cu bicicleta prin Bucuresti. Mi-era frica si de umbra mea pe asfalt, orice groapa sau denivelare era o provocare, nu mai vorbesc de borduri, pietoni, masini. Prin vara mi-am … Continue reading

Posted in hmmm | Tagged | 4 Comments

Cineva mi-a zis

Daca tot nu scriu, macar niste muzica sa va mai pun din cand in cand 🙂

Posted in LoveLife | Tagged , | Leave a comment