Monthly Archives: September 2013

Nevoia de singuratate

Probabil Costin o sa spuna ca am imbatranit dupa ce va citi postul asta :)). Eu as spune doar ca m-am maturizat un pic. Pana acum vreo cativa ani, singuratatea era ingrozitoare pentru mine. Nu suportam ideea sa fiu singura. … Continue reading

Posted in hmmm | Tagged , | 2 Comments

Protestele si o mirare

Desigur, am fost si eu la mars/protest duminica. Am avut cu adevarat senzatia ca e un altfel de protest. Ca oamenii de acolo, oamenii din lumea mea, in sfarsit au decis sa reactioneze. De ce acum, de ce la subiectul … Continue reading

Posted in aberatii | Tagged , | 1 Comment

Furie

Din seria revelatiilor post demisie, am realizat de curand ca eu sunt un om furios. N-as fi zis asta niciodata despre mine. Cred ca nici oamenii care ma cunosc n-ar fi zis ca sunt furioasa. Mai putin mama care, deh, … Continue reading

Posted in aberatii | Tagged , | Leave a comment