Monthly Archives: December 2013

Bilantul

Ce performanta, luna asta am scris de doua ori! (asta mi-a fost gandul cand am inceput sa scriu :P). Cam de cand eram in liceu, ultimele zile ale anului ma fac nostalgica, serioasa, grava, gata sa meditez asupra lucrurilor trecute … Continue reading

Posted in hmmm | Tagged | Leave a comment

Nu stim sa ne traim fericirea

Am senzatia ca avem tendinta sa ne ratam fericirea, sa fugim de ea atunci cand se intampla ca niste copii traumatizati care nu se pot relaxa atunci cand in sfarsit le e bine, pentru ca nu sunt obisnuiti cu asta. … Continue reading

Posted in aberatii | Tagged | Leave a comment