Daily Archives: January 1, 2010

…. and a Happy New Year!

Revelion relaxat ca asta demult n-am mai avut. Nici o problema cu vestimentatia, cu transportul, cu.. nimic, practic. Ne-am dus la noi “acasa”, adica in Que Pasa. Tema de anul asta a petrecerii a fost hippie:) (ca sa intelegeti what’s … Continue reading

Posted in aberatii | Tagged , | 3 Comments