Daily Archives: January 25, 2010

Mi-e friiig

Las’ ca-i frig afara… asta stim si intelegem, si eu si pisica. E iarna si e normal sa fie frig. Sa fie zapada (asa m-am bucurat ca a nins mult anul asta!), sa fie gheata.. n-am nici o problema cu … Continue reading

Posted in aberatii | Tagged | 5 Comments