Daily Archives: May 13, 2010

(P) Beauty is in the eye of the beholder

Da, stiu ca suna intelept. Si ca probabil credeti ca trec printr-o pasa filozofica in care disec lucrurile dupa teoria batului de chibrit. Si poate aveti nitica dreptate. Cu toate astea, titlul de mai sus vine dupa ce m-am gandit … Continue reading

Posted in hmmm | Tagged , | 1 Comment