Daily Archives: July 6, 2011

#prinSibiulmeu

Dragi toti, Aceasta este o scrisoare din vacanta 🙂 (zise ea cu incantare si cu un zambet larg pe faÈ›a in timp ce scria fix aceste randuri). Si va scriu ca sunt bine, sanatoasa si un pic bronzata. Tocmai m-am … Continue reading

Posted in hmmm | Tagged , | 2 Comments